Najnovšie recenzie zo sekcie Plotre
100%
- KVALITA A RÝCHLOSŤ TLAČE
- JEDNODUCHÁ OBSLUHA
100%
- univerzály, účelový
nízka dostupnosť príslušenstva na doobjednanie
100%
- velmi uzitocny stroj na orezavanie, aj kreslenie roznych vzorov, odporucame aj pri domacom pouzivani
100%
- Funguje podľa nášho očakávania.
100%
- Ploter na výkresy so šírkou 594mm (max. 610mm) za dostupnú cenu, rozumná návratnosť aj pre menšie firmy.
- Tlačí pekne, precízne.
- Pre prípadných záujemcov sú dostupné aj alternatívne náplne.
Nie je to práve najkompaktnejší dizajn...
100%
- Rychlost a kvalita tlace
100%
lacny kvalitny ploter od HP
HP DesignJet T120
Overený zákazník
Pridané: 7. januára 2018
(naposledy upravené 2. februára 2018)
Zakúpený v Extreme Computers
90%
- Zatiaľ pracuje podľa predstáv
- Nevie po slovensky
100%
Mám ju krátko na to, aby som ju hodnotil. Zatiaľ som ju sprevádzkoval a ide bez problémov.
100%
Dobrý pomer cena - výstup ( CAD )
40%
- Funguje /zatiaľ a miestami/
- rolka so zásobníkom
- malé náplne farieb /resp. účelovo zmenšené oproti starším modelom/
- jedna tlačová hlava /ktorá nie je lacná, predošlí model mal štyri/
- hlučná /3x viac ako staršie modely/
- dosť labilná - lacné plasty /oproti staršiemu modelu /111/
- niekedy neposlúcha /s tlačou, inštalovaním cez kábel a pod./
- po cca roku mi nezoberie všetky formáty roliek /najmä 330/ skúšal som od rôznych dodávateľov na mám smolu tlačiareň sa tak rozhodla
Moja predošlá tlačiareň bola HP designjet 111 roll čo bola luxus oproti tomuto modelu /kvalitou, cenou, cenou náhradných dielov a pod./. Na tomto modely je vidieť ako firma HP účelovo znižuje kvalitu výrobkov a zvyšuje náklady na tlač /ktoré pre mňa výmenou tlačiarne rapidne vzrástli/. Asi vedia že moc konkurencie nemajú /canon má taktiež jednu tlačovú hlavu za cca 300 €/. Túto tlačiareň by som si už nekúpil pokiaľ by som fakt nemusel, úplne veľký krok späť od firmy HP /dali tam displej a rolku so zásobníkom a myslia si že môžu zvýšiť prevádzkové náklady o neviem koľko a kvalita škoda slov/.
Keby som nevlastnil pred tým model 111 asi by moja recenzia nebola taká negatívna ale naštvali ma tým že sa len zhoršujú /pritom vedeli robiť dobré plotre.
100%
- Podľa predstáv :)
80%
veľmi rýchla a kvalitná tlač
malý obsah náplní
80%
pre krátku dobu používania neviem zodpovedne zhodnotiť. Zatiaľ OK.
80%
Ploter HP DesignJet T520 má tichý chod a prehľadnejšie ovládanie cez dotykový displej oproti staršiemu plotru HP 510.
90%
- tlač cez wifi
- rýchlosť tlače
- dobrá kvalita za rozumnú cenu
- jednoduchá obsluha stroja
- menu na dispeli talčiarne je iba v angličtine
- nedá sa tlačiť priamo z cad programu, výkresy treba tlačiť z pdf
- nemôže byť zároveň založený papier A4/A3 a rolka
V podstate všetky proti sa dajú zvládnuť, zatiaľ sme spokojní. Pre naše projekčné práce a občasné tlačenie väčších výkresov si neviem predstaviť zatiaľ nič lepšie vzhľadom na cenu a kvalitu tlačiarne a následne jej prevádzky. K tlačiarni by bodlo kúpiť rovno aj stojan, nakoľko zaberá dosť miesta a tlačené výkresy padajú na zem
100%
Perfektný design, tichá prevádzka, kvalita tlače vynikajúca, a ešte aj fotky sú v dostatočnej kvalite
Graphtec Silhouette Portrait
Overený zákazník
Pridané: 10. októbra 2016
(naposledy upravené 10. októbra 2016)
Zakúpený v DigiTel HS
100%
šikovná mašinka, funguje podľa predstáv
Graphtec Silhouette CAMEO
Overený zákazník
Pridané: 10. augusta 2016
(naposledy upravené 10. augusta 2016)
Zakúpený v NEJ Šicí stroje
100%
- Môžem vyrezávať rôzne obrázky podľa vlastnej predstavy, názvy
- a titulku k scrapbookinku.
- nepoznám
Produkt mi odporučila kamarátka, zatiaľ sa len spoznávam s funkciami, ale som veľmi spokojná. Dúfam, že sa čoskoro naučím rôznym fintám s Cameom.
Graphtec Silhouette CAMEO
Overený zákazník
Pridané: 22. januára 2016
(naposledy upravené 22. januára 2016)
Zakúpený v NEJ Šicí stroje
100%
- Jednoduchý a kompaktní přístroj s bohatým příslušenstvím a intuitivním software
- Zatím jsem nenalezl...
Doporučuji
Zobrazujem 41 - 60 zo 71 recenzií « Predchádzajúci 1 2 [ 3 ] 4 Ďalšie »




